Dziś mamy 7 czerwca 2025, sobota, imieniny obchodzą:


Szkoły i przedszkola

Przedszkole Miejskie w Mroczy
ul. Łąkowa 5
tel. 52 385 60 56
www.przedszkolemrocza.edupage.org
e-mail: przedszkolemiejskiemrocza@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Mroczy
ul. XXX-lecia LWP 4
tel. 52 385 87 40
www.sp.mrocza.net
e-mail: spmrocza@tlen.pl

Szkoła Podstawowa w Witosławiu
tel. 52 386 87 10
www.spwitoslaw.edupage.org
e-mail: spwitos@wp.pl

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia KMK KOS w Kosowie
tel. 52 385 61 97
www.kosowo.internetdsl.pl
e-mail: kosowo1@go2.pl

Gimnazjum w Mroczy
ul. Sportowa 2
tel. 52 385 87 45, 515 262 945
www.gimnazjummrocza.pl
gimmro@wp.pl

udostępnij na FB
0

Sezon na szpinak. Zielona bomba dla zdrowia

Wiosna i wczesne lato to idealny czas, by sięgnąć po świeży#, młody szpinak. Od kwietnia do czerwca trwa jego naturalny sezon – wtedy smakuje najlepiej, jest najtańszy i najzdrowszy. Znajdziemy go na targach, w warzywniakach i coraz częściej – prosto z lokalnych upraw. Ale szpinak to nie tylko zielony dodatek do obiadu – to prawdziwy superfood, który zasługuje na miejsce w każdej kuchni!

(czytaj więcej)
0

Critical Knowledge Exchange. Szkolenie z udziałem ponad 100 żołnierzy

W Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej trwa obecnie# kurs Critical Knowledge Exchange organizowany we współpracy z insturktorami Gwardii Narodowej Stanu Illinois. W przygotowanych szkoleniach udział bierze ponad 100 Terytorialsów z terenu całego kraju.

(czytaj więcej)
0

Nie sadź IGO. Postaw na gatunki bezpieczne dla natury

Dzisiaj w naszym mini przewodniku #po świecie bezpiecznego i pięknego ogrodnictwa prezentujemy kolejne, rodzime gatunki, które będą cieszyć Wasze oczy w maju oraz te, których należy za wszelką cenę unikać.

(czytaj więcej)
0

Przygotowania do bezpiecznych wakacji. Nie zabraknie kontroli

W siedzibie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej# w Bydgoszczy odbyła się narada pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej pionu higieny dzieci i młodzieży w województwie kujawsko-pomorskim. Spotkanie miało na celu omówienie przygotowania służb do sezonu wakacyjnego. Pracownicy, jak co roku, będą realizować kontrole zorganizowanych form wypoczynku dzieci, młodzieży i dorosłych oraz obiektów użyteczności publicznej.

(czytaj więcej)