![]() |
![]() |
|||
|
Chcesz dotrzeć do mieszkańców regionu oraz do lokalnych firm? Artykuł sponsorowany na naszym portalu pozwala przedstawić czytelnikom wiele informacji w obszerny, rzetelny i ciekawy sposób. Ta unikatowa forma prezentacji Twojej działalności ma wiele zalet:
Poprzez artykuły sponsorowane mieszkańcy gminy, a także powiatu nakielskiego, dowiedzą się o Twojej działalności. Ponieważ lokalna społeczność jest zainteresowana swoim regionem, a także nowościami i promocjami z okolicy, chętnie czytają tego typu teksty. Dzięki temu efekty artykułów sponsorowanych są często kilkakrotnie wyższe od rezultatów tradycyjnych form reklam. Publikuj u nas i przekonaj się sam!
Publikacje dotyczące ofert pracy:
Specyfikacja • Wskazówki • Publikacja Przygotowanie artykułu • tytuł artykułu, do 80 znaków ze spacjami; • baner w treści (maksymalny rozmiar: 450x180px) Masz pytania? Skontaktuj się z nami - z chęcią udzielimy szczegółowych wyjaśnień.
|
Marek Kamiński
Uwaga na kleszcze - nawet w grudniu! Mogą być aktywne
Choć w kalendarzu jest już grudzień, a na drzewach# nie ma liści, kleszcze nadal mogą być aktywne. Sprzyjające warunki pogodowe – przede wszystkim dość wysokie temperatury jak na tę porę roku – powodują, że pajęczaki te nie zapadają jeszcze w głęboki sen zimowy. Nadal polują na żywicieli w lasach, parkach i na łąkach.
(czytaj więcej)90-lecia krwiodawstwa. Żołnierze CSWOT wyróżnieni
W dniu 17 grudnia #2025 r. w Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu, odbyła się uroczystość z okazji 90-lecia krwiodawstwa w Polsce. Żołnierze Centrum Szkolenia WOT, wśród których nie brakuje Honorowych Dawców Krwi, zostali wyróżnieni za szczególne zasługi w tym zakresie.
(czytaj więcej)Rozpoczęła się kalendarzowa zima. Nowa pora roku
Dziś oficjalnie rozpoczęła się #kalendarzowa zima. Przypada ona zawsze 22 grudnia i symbolicznie oznacza początek najchłodniejszej pory roku.
(czytaj więcej)Nocne pogrzeby. Ofiary masakry grzebano jak zbrodniarzy
Ofiary masakry na# Wybrzeżu grzebano jak zbrodniarzy. „Przystąpić do grzebania zmarłych #od dziś – skrycie na cmentarzach, pod płotami, wyrównując ziemię” – Zenon Kliszko.
(czytaj więcej)









