Dziś mamy 25 marca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

17 marca 2018

III Targi Edukacyjne. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertami

fot. MM

fot. MM

16 marca w mroteckim gimnazjum zorganizowano trzecią już edycję targów edukacyjnych

Uczniowie mieli kolejną okazję do poznawania ofert przygotowanych przez różnego rodzaju placówki, m. in. szkoły zawodowe, branżowe, licea oraz technika z wielu miejscowości. Każda ze szkół posiadała własne stoiska, przy których spotkać można było reprezentantów poszczególnych placówek – rozdawali oni uczniom informacyjne ulotki i odpowiadali na zadawane im pytania. Uczniowie kroczyli od stoiska do stoiska, zapoznając się z ofertami. Mogli na spokojnie zastanowić się nad możliwością swojego dalszego rozwoju, jaką niewątpliwie dają im przeróżne kierunki kształcenia w poszczególnych szkołach. Trzecią edycję edukacyjnych targów można uznać za udaną, świadczyła o tym spora liczba uczniów zwiedzających wszystkie stoiska znajdujące się na sali.

Oceń artykuł: 12 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble młodzieżowe i dziecięce
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Meble kuchenne - na zamówienie
Skup i sprzedaż części
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Deska elewacyjna
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)