Dziś mamy 16 lipca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
17 marca 2018

III Targi Edukacyjne. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertami

fot. MM

fot. MM

16 marca w mroteckim gimnazjum zorganizowano trzecią już edycję targów edukacyjnych

Uczniowie mieli kolejną okazję do poznawania ofert przygotowanych przez różnego rodzaju placówki, m. in. szkoły zawodowe, branżowe, licea oraz technika z wielu miejscowości. Każda ze szkół posiadała własne stoiska, przy których spotkać można było reprezentantów poszczególnych placówek – rozdawali oni uczniom informacyjne ulotki i odpowiadali na zadawane im pytania. Uczniowie kroczyli od stoiska do stoiska, zapoznając się z ofertami. Mogli na spokojnie zastanowić się nad możliwością swojego dalszego rozwoju, jaką niewątpliwie dają im przeróżne kierunki kształcenia w poszczególnych szkołach. Trzecią edycję edukacyjnych targów można uznać za udaną, świadczyła o tym spora liczba uczniów zwiedzających wszystkie stoiska znajdujące się na sali.

Oceń artykuł: 12 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Botox i wypełniacze
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)