Dziś mamy 19 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

09 października 2018

Huczne obchody Dnia Seniora. To był niezapomniany wieczór

fot. powierzone

fot. powierzone

Chociaż Europejski Dzień Seniora przypada 20 października dojrzali mieszkańcy # gminy Mrocza obchodzili swoje święto już 2 października.

 Seniorzy – członkowie mroteckiego Klubu tegoroczne święto spędzili na wyjeździe. Na miejsce spotkania wybrali salę w Luchowie k. Łobżenicy.

 Grupę 75 seniorów przywitała przewodnicząca klubu wraz z członkami Zarządu składając wszystkim zebranym życzenia.

Wszystkim Seniorom życzymy zdrowia, miłości, zrozumienia i szacunku wśród najbliższych. Aby dojrzały wiek był czasem   aktywnym, pełnym pasji i możliwości a jednocześnie czasem spełnienia, satysfakcji i poczucia znalezienia właściwego miejsca w życiu.

Dalsza część wieczoru należała do samych seniorów. Na wszystkich licznie przybyłych gości czekał poczęstunek, miła atmosfera i wspólna zabawa taneczna przy muzyce na żywo.

Impreza stała się doskonałą okazją do spotkania towarzyskiego, przełamania stereotypów związanych z postrzeganiem starszego wieku i wykluczenia ze względu na wiek.

Organizatorem spotkania każdego roku jest zarząd Klubu Seniora w Mroczy. Impreza finansowana jest z własnych środków seniorów.

Mroteccy seniorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia tego dnia i stworzyli niezapomniany wieczór.

materiał: G. Wiśniewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)