Dziś mamy 22 listopada 2019, piątek, imieniny obchodzą:

16 października 2019

Grand Prix w w Brydżu Sportowym. Najmrodzki i Rdesiński na czele

fot. KP

fot. KP

Para Bogdan Najmrodzki i Jan Rdesiński zwyciężyła w turnieju # brydżowym w Nakle.

W każdy drugi poniedziałek miesiąca brydżyści w całym kraju rozgrywają turniej, ułożonymi przez sędziego kartami. Dzięki temu można porównać wyniki uzyskane przez poszczególnych brydżystów z Polski oraz gości z zagranicy.

Spośród 12 turniejów Korespondencyjnych Mistrzostw Polski, klasyfikowanych jest 8 najlepszych rezultatów. W eliminacjach tych uczestniczy również nakielska sekcja brydża sportowego.

W poniedziałek, 14 października rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego w ramach październikowej eliminacji KMP. Wyniki zaliczane były również do klasyfikacji generalnej Grand Prix Powiatu Nakielskiego roku 2019.

Wystąpiło 11 par z: Nakła, Grudziądza, Mroczy, Kcyni, Sicienka i Więcborka. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Ludwik Pazderski.

W turnieju zwyciężyła para Bogdan Najmrodzki i Jan Rdesiński (obaj Eurobac 1). Na drugim miejscu uplasował się mikst Aleksandra Granowska i Alfred Nowak (oboje Eurobac 1). Trzecie miejsce przypadło parze: Roman Grabowski i Benedykt Mieszczak (Grom-Bemix Więcbork).

Teoretycznie wyniki uzyskane przez dwie najlepsze pary dawał im realne szanse na zdobycie punktów rankingowych. Po podliczeniu wyników 705 par (48 z 54 ośrodków) mikst Granowska i Nowak zajmuje 36 miejsce, a duet Najmrodzki i Rdesiński jest dopiero na 65 pozycji. Natomiast para Brzykcy i Popczyński jest na 74 miejscu. Punkty uzyskuje 55 najlepszych par.

Wyniki:
1. Bogdan Najmrodzki/Jan Rdesiński - 62.92%
2. Aleksandra Granowska/Alfred Nowak - 61.67%
3. Roman Grabowski/Benedykt Mieszczak - 55.83%
4. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński - 53.94%
5. Stefan Kamiński/Zdzisław Świtalski - 52.42%
6. Tomasz Nowak/Piotr Wołowski - 51.29%
7. Mariusz Wróblewicz/Marian Zarembski - 50.15%
8. Krzysztof Dembek/Włodzimierz Suchodolski - 49.02%
9. Alina Majchrzak/Bogdan Kowalczyk - 42.95%
10. Jan Kudła/Jan Nowakowski - 41.82%
11. Tadeusz Nitka/Marceli Pluciński – 38.41%.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metkownice
od 179PLN
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Koloryzacja - nowoczesne techniki
MEBLE PIOTR PASIEKA
Blacharstwo
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Ciąża u kobiety po 40 roku życia. Co warto zapamiętać?

Decyzja o zajściu w ciążę, to kwestia indywidualna. Coraz częściej # kobiety decydują się na nią w późniejszym wieku.

(czytaj więcej)
0

Zła pogoda opóźnia lot. Jakie prawa mają pasażerowie?

Niekorzystne zjawiska pogodowe, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, zakłócają # pracę lotnisk. Czasem utrudnienia trwają wiele godzin i prowadzą do poważnych opóźnień połączeń, a nawet ich odwoływania.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)