Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

16 października 2019

Grand Prix w w Brydżu Sportowym. Najmrodzki i Rdesiński na czele

fot. KP

fot. KP

Para Bogdan Najmrodzki i Jan Rdesiński zwyciężyła w turnieju # brydżowym w Nakle.

W każdy drugi poniedziałek miesiąca brydżyści w całym kraju rozgrywają turniej, ułożonymi przez sędziego kartami. Dzięki temu można porównać wyniki uzyskane przez poszczególnych brydżystów z Polski oraz gości z zagranicy.

Spośród 12 turniejów Korespondencyjnych Mistrzostw Polski, klasyfikowanych jest 8 najlepszych rezultatów. W eliminacjach tych uczestniczy również nakielska sekcja brydża sportowego.

W poniedziałek, 14 października rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego w ramach październikowej eliminacji KMP. Wyniki zaliczane były również do klasyfikacji generalnej Grand Prix Powiatu Nakielskiego roku 2019.

Wystąpiło 11 par z: Nakła, Grudziądza, Mroczy, Kcyni, Sicienka i Więcborka. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Ludwik Pazderski.

W turnieju zwyciężyła para Bogdan Najmrodzki i Jan Rdesiński (obaj Eurobac 1). Na drugim miejscu uplasował się mikst Aleksandra Granowska i Alfred Nowak (oboje Eurobac 1). Trzecie miejsce przypadło parze: Roman Grabowski i Benedykt Mieszczak (Grom-Bemix Więcbork).

Teoretycznie wyniki uzyskane przez dwie najlepsze pary dawał im realne szanse na zdobycie punktów rankingowych. Po podliczeniu wyników 705 par (48 z 54 ośrodków) mikst Granowska i Nowak zajmuje 36 miejsce, a duet Najmrodzki i Rdesiński jest dopiero na 65 pozycji. Natomiast para Brzykcy i Popczyński jest na 74 miejscu. Punkty uzyskuje 55 najlepszych par.

Wyniki:
1. Bogdan Najmrodzki/Jan Rdesiński - 62.92%
2. Aleksandra Granowska/Alfred Nowak - 61.67%
3. Roman Grabowski/Benedykt Mieszczak - 55.83%
4. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński - 53.94%
5. Stefan Kamiński/Zdzisław Świtalski - 52.42%
6. Tomasz Nowak/Piotr Wołowski - 51.29%
7. Mariusz Wróblewicz/Marian Zarembski - 50.15%
8. Krzysztof Dembek/Włodzimierz Suchodolski - 49.02%
9. Alina Majchrzak/Bogdan Kowalczyk - 42.95%
10. Jan Kudła/Jan Nowakowski - 41.82%
11. Tadeusz Nitka/Marceli Pluciński – 38.41%.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Naczepa platforma
Lipoliza injekcyjna
Koloryzacja - nowoczesne techniki
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)