Dziś mamy 24 lutego 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

15 stycznia 2020

Grand Prix Powiatu Nakielskiego w roku 2020. Poznaliśmy pierwszych liderów

fot. KP

fot. KP

Para Ziemowit Brzykcy i Krzysztof Popczyński zwyciężyła w pierwszym # tegorocznym turnieju brydżowym w Nakle. Turniej ten jest zaliczany do Grand Prix Powiatu Nakielskiego w roku 2020. Zwycięska para została oczywiście pierwszymi liderami rozgrywek.

W poniedziałek, 13 stycznia rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego w ramach klasyfikacji generalnej Grand Prix Powiatu Nakielskiego roku 2020.

Wystąpiło 10 par z: Nakła, Mroczy, Kcyni, Grudziądza, Sicienka i Więcborka. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Ludwik Pazderski.

W turnieju z duża przewagą zwyciężyła para trzecioligowego klubu Eurobac 1: Ziemowit Brzykcy i Krzysztof Popczyński. Drugie miejsce przypadło duetowi Stefan Kamiński (Mrocza)/ Zdzisław Świtalski (Nakło) Dwie czołowe pary reprezentują. Na trzecim miejscu uplasowała się druga para Eurobac 1: Bogdan Najmrodzki i Jan Rdesiński.

Wyniki:
1. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński - 60.19%
2. Stefan Kamiński/Zdzisław Świtalski - 57.87%
3. Bogdan Najmrodzki/Jan Rdesiński - 56.02%
4. Krzysztof Dembek/Włodzimierz Suchodolski - 54.63%
5. Tomasz Nowak/Piotr Wołowski - 50.46%
6. Włodzimierz Heymann/Benedykt Mieszczak - 49.07%
7. Alina Majchrzak/Bogdan Kowalczyk - 46.30%
8. Mariusz Wróblewicz/Marian Zarembski - 44.44%
9. Tadeusz Nitka/Marceli Pluciński - 42.59%
10. Jan Kudła/Jan Nowakowski – 38.43%.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Przechodzień, w dniu 17-01-2020 04:15:27 napisał:

    mnie to cieszy.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
MEBLE PIOTR PASIEKA
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Najsłodszy dzień w roku. Sprawdź propozycje przepisów na tłusty czwartek!

Pączki ziemniaczano-dyniowe, ruchańce drożdżowe, amoniaczki, pierniczki na różne #sposoby a może ciasto marchewkowe? Na naszej regionalnej Liście Produktów Tradycyjnych znajduje się już 18 wyrobów piekarniczych i cukierniczych. W tłusty czwartek warto sięgnąć do tradycyjnych przepisów i przygotować niektóre z tych słodkości.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Twój nastolatek i długie godziny w sieci. Zastanawiałeś się nad przyczyną?

Coraz więcej młodych ludzi coraz więcej czasu spędza w internecie. Potwierdzi to każdy rodzic. Zastanawialiście się# kiedyś, dlaczego tak jest?

(czytaj więcej)