Dziś mamy 22 października 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

02 kwietnia 2019

Grand Prix Powiatu Nakielskiego w Brydżu Sportowym. Czarni Eurobac wygrywają

fot.KP

fot.KP

W poniedziałek, 1 kwietnia rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego# w ramach Grand Prix Powiatu Nakielskiego roku 2019. Wystąpiło 9 par z: Nakła, Kcyni, Mroczy, Grudziądza, Rościmina. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Ludwik Pazderski.

Zwyciężyła para Czarni Eurobac Nakło Ziemowit Brzykcy i Krzysztof Popczyński.  Na drugim miejscu wspólnie uplasowały się dwie pary z tego samego klubu, czyli Aleksandra Granowska/Piotr Wołowski oraz Jan Kudła (Kcynia)/Jan Nowakowski (Nakło).

Wyniki:
1. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński - 64.58%
2. Jan Kudła/Jan Nowakowski - 63.19%
2. Aleksandra Granowska/Piotr Wołowski - 63.19%
4. Marian Zarembski/Mariusz Wróblewicz - 51.73%
5. Stefan Kamiński/Zdzisław Świtalski - 48.02%
6. Alina Majchrzak/Bogdan Kowalczyk - 44.32%
6. Krzysztof Dembek/Włodzimierz Suchodolski - 44.32%
8. Tadeusz Nitka/Marceli Pluciński  - 41.85%
9. Włodzimierz Heymann/Jan Rdesiński - 40.00%

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Narożniki
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Meble na wymiar: szafy przesuwne
Rolery - mezoterapia skóry
Meblościanka z oferty firmy FADOME
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)