Dziś mamy 18 sierpnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

25 sierpnia 2019

Gminno-Powiatowo-Parafialne Dożynki w Mroczy

Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza- Leszek Klesiński, Starosta Nakielski – Tadeusz Sobol oraz # ks. Proboszcz Parafii pw. Św. Mikołaja i Wniebowzięcia NMP w Mroczy – ks. Wojciech Cierniak zapraszają wszystkich mieszkańców i gości powiatu nakielskiego na Święto Plonów, które tym razem odbędzie się w Mroczy!

Tegoroczne dożynki rozpoczniemy od uroczystej Mszy Świętej w Kościele w Mroczy o godzinie 15.00, następnie wraz z korowodem wieńców z całego powiatu przeniesiemy się na Stadion Miejski w Mroczy.

Część artystyczną rozpoczniemy od prezentacji traktorów oraz występów zespołów – w tym kaszubskiego zespołu folklorystycznego Krëbane z miasta Brusy! Od godziny 18.00 na mroteckiej scenie nie zabraknie gwiazd krajowego formatu.

O 18.00 rozpocznie się koncert przepięknej Natalii Capelik-Muiangi – finalistki 8 edycji Mam Talent, ćwierćfinalistki The Voice of Poland 9. Następnie publiczność rozkręci zespół „Chłopaki nie płacą” z aktorem-muzykiem Michałem Milowiczem na czele!

Tradycyjnie też nie pominiemy konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy – pamiętajcie, że zgłoszenia trwają do 21 sierpnia! Które sołectwo lub osiedle wygra tym razem?

Dożynkowy dzień zwieńczy zabawa dyskotekowa poprowadzona przez Roberta Szczepaniaka (Radio Nakło).

Serdecznie zapraszamy!

materiał: Monika Oleś – Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
REGULAMIN KONKURSU WIEŃCÓW DOŻYNKOWYCH.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Sprawdzanie świateł
Meble łazienkowe
Tonery Directions
27PLN
Elewacje
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)