Dziś mamy 22 marca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

12 czerwca 2018

Gimnazjalisto, zapraszamy cię do szkół prowadzonych przez powiat nakielski!!!

fot. Maksim Šmeljov

fot. Maksim Šmeljov

POWIAT NAKIELSKI jest organem prowadzącym dla 12 jednostek oświatowych, w tym 7 ogólnodostępnych, które czekają na głodnych wiedzy i chętnych przeżycia ciekawych przygód uczniów.

Nasze szkoły są placówkami z tradycjami, biorącymi jednak pod uwagę potrzeby rynku pracy i konieczność przygotowania młodzieży do studiów na renomowanych uczelniach. Kształcimy młodzież w innowacyjnych zawodach, wspierając się bogatą bazą dydaktyczną, nowoczesnymi technologiami nauczania i dobrze wyposażonymi warsztatami szkolnymi. Wysoką jakość kształcenia gwarantuje doświadczona i wykwalifikowana kadra, co przekłada się na zdawalność i wyniki egzaminów zewnętrznych, często przewyższających średnią wojewódzką i krajową. 

We wszystkich szkołach odbywają się ciekawe zajęcia pozalekcyjne, stwarzające możliwość spędzania czasu wolnego w sposób kreatywny i nietuzinkowy, np. sportowe, taneczne, muzyczne, teatralne, żeglarskie itp. Realizowane są projekty unijne, dzięki którym placówki wyposażane są w nowe technologie, a uczniowie mogą rozwijać  swoje zdolności i pasje oraz zdobywać dodatkowe kwalifikacje.

Podróże kształcą, dlatego też, w większości szkół ogólnodostępnych prowadzona jest uczniowska wymiana międzynarodowa,
która gwarantuje możliwość poszerzania umiejętności językowych, poznawanie kultur innych krajów i nawiązywanie znajomości z rówieśnikami z zagranicy.

Zapraszamy na stronę naboru elektronicznego https://naklonadnotecia.edu.com.pl/

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)