Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2018

"Gęsina u św. Marcina". Wspólne biesiadowanie i potrawy przygotowane przez KGW

fot. Joanna Murawiec

fot. Joanna Murawiec

Dnia 24 listopada 2018 r. w świetlicy wiejskiej w Kaźmierzewie po raz kolejny odbyło się # spotkanie pod nazwą "Gęsina na św. Marcina", w ramach cyklicznych spotkań "Z wizytą u sąsiadki".

Zaproszonych gości powitała Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Kaźmierzewie – Danuta Łoś. W spotkaniu uczestniczyli m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Leszek Klesiński, Skarbnik Miasta i Gminy Mrocza – Małgorzata Konkowska-Górecka, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy - Tomasz Krakowski, Radny Rady Miejskiej w Mroczy - Łukasz Piotrowski, Kierownik Referatu Obsługi Administracyjnej i Promocji – Joanna Murawiec, Sołtys Sołectwa Kaźmierzewo – Marek Musiał, Prezes Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918/1919 Koło im. ppor. Franciszka Borzycha w Mroczy – Maria Nowacka, panie z kół gospodyń wiejskich z terenu Gminy Mrocza oraz mieszkańcy sołectwa Kaźmierzewo.

Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólne biesiadowanie przy stole zastawionym m.in. potrawami z gęsiny przygotowanymi przez panie z KGW Kaźmierzewo.

materiał: Kinga Potoczna

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)