Dziś mamy 17 marca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
23 lutego 2018

Feryjny Turniej Tenisa Stołowego. W rozgrywkach udział wzięło 35 osób

fot. Ewa Szczepaniak-Łatka

fot. Ewa Szczepaniak-Łatka

21 lutego w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Szubinie zorganizowano Turniej Tenisa #Stołowego - Ferie Zimowe 2018. W rozgrywkach udział wzięło 35 zawodników z Gminy Szubin, Mroczy oraz Bydgoszczy.

Wyniki:

Rocznik 2005 i młodsi  

Dziewczęta:
1.Natalia Małecka
2. Maja Łęgowska
3. Aleksandra Łęgowska  

Chłopcy:
1. Kacper Obremski
2. Rafał Kuczbański
3. Jakub Rakowski  

Kategoria OPEN:  
1. Mateusz Szyc (Mrocza)
2.Karol Belter (Mrocza)
3. Hubert Szyc (Mrocza),
4.Waldemar Dolegała (Szubin)

Spośród wszystkich uczestników rozlosowano podwójną wejściówkę do kina Helios. Szczęście uśmiechnęło się do Wojciecha Kujawy z Zamościa. Wyróżniono dwie najmłodsze zawodniczki: Maję Bucoń i Maję Łęgowską (obie rocznik 2008). Warto zaznaczyć, iż w kategorii Open wystartowała jedna kobieta, która zdecydowała się zagrać z mężczyznami. Pani Małgorzacie Bielskiej-Pingot z Szubina gratulujemy sportowego ducha walki. Dziękujemy animatorom sportu: Jakubowi Cegiełka oraz Danielowi Lubawemu za sprawne przeprowadzenie turnieju  Organizator: UM Szubin

Materiał: Ewa Szczepaniak-Łatka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)