Dziś mamy 3 czerwca 2020, środa, imieniny obchodzą:

15 marca 2018

Fatalny stan dróg w gminie. Kolejne ulice "odcięte od świata"

fot. Internautka

fot. Internautka

Kolejni czytelnicy zgłaszają do nas swoje problemy z przejezdnością dróg w różnych miejscowościach # powiatu. Roztopy przyczyniły się do tego, że po wielu drogach nie można się poruszać nawet ciężkim sprzętem, a próby podpreperowania ich stanu w wielu przypadkach tylko pogarszają sprawę. Na dowód tego publikujemy kolejny głos Inernautki, tym razem z Mroczy.

W Mroczy ul. Spokojna i Cicha także była odcięta od świata. Co prawda, przywieźli trochę kamienia, ale już po paru godzinach zapadł się w ziemię. Mieszkańcy teraz zderzaki urywają sobie w tych koleinach, ale gmina twierdzi, że droga przecież jest naprawiona i przejezdna.

Tyle lat się prosimy chociaż o chodnik, aby dzieci, osoby starsze i niepełnosprawne nie pływały w błocie po kolana, ale pan burmistrz postanowił parę metrow dalej na ul. Zwycięstwa, na drodze asfaltowej wymienić chodniki po obu stronach na nową kostkę.

Zdjęcia były wykonane chwilę po "naprawie" drogi, dziś jest już tylko gorzej.

materiał: Internautka

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (4)

  mroczanin, w dniu 15-03-2018 17:19:39 napisał:

  dajcie spokój już gminie ,puścicie ich z torbami , skąd w koncu maja brac pieniądze na kolejny kamien , pwenie kolejny kredycik będzie no i zadłuzenie wzrośnie , psu na buty taka robota !!

  odpowiedz

  • -1 (5)

  Mrocza, w dniu 15-03-2018 18:04:43 napisał:

  Na strzelnice to burmistrz miał pieniądze a na poprawę dróg to brakuje. Panie Burmistrzu, jak Pan nie chce robić dróg, strzelnicy nie może to proszę GOK wyremontować, albo co zlikwidować bo to wstyd dla miasta...

  odpowiedz

  • 0 (2)

  123 , w dniu 15-03-2018 18:13:47 napisał:

  Ciekawe który radny mieszka na zwycięstwa że nowe chodniki robią? Albo który przechadza się na spacerki i mu stary chodnik buty niszczył...

  odpowiedz

  • -3 (3)

  kghm, w dniu 15-03-2018 19:06:51 napisał:

  gratulacje dla sołectwa w Matyldzinie , ale i tak te pieniądze trafia z powrotem do gminy , na kamien , na dziurawe drogi , brawo Marek ..

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (1)

  Mrocza, w dniu 18-03-2018 17:20:46 napisał:

  prawie centrum Miasta Mrocza, ulica Zielona. Burmistrz obiecał oświetlenie i naprawę ulicy- oczywiście na obiecankach się skończyło. W piątek 23 marca idzie Droga Krzyżowa, będzie ciemno i niezbyt bezpiecznie.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Usługi transportowe
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP25
1299PLN PROMOCJAPLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Krzesło młodzieżowe
Jadalnia / pokój dzienny
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)