Dziś mamy 25 marca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

15 marca 2018

Fatalny stan dróg w gminie. Kolejne ulice "odcięte od świata"

fot. Internautka

fot. Internautka

Kolejni czytelnicy zgłaszają do nas swoje problemy z przejezdnością dróg w różnych miejscowościach # powiatu. Roztopy przyczyniły się do tego, że po wielu drogach nie można się poruszać nawet ciężkim sprzętem, a próby podpreperowania ich stanu w wielu przypadkach tylko pogarszają sprawę. Na dowód tego publikujemy kolejny głos Inernautki, tym razem z Mroczy.

W Mroczy ul. Spokojna i Cicha także była odcięta od świata. Co prawda, przywieźli trochę kamienia, ale już po paru godzinach zapadł się w ziemię. Mieszkańcy teraz zderzaki urywają sobie w tych koleinach, ale gmina twierdzi, że droga przecież jest naprawiona i przejezdna.

Tyle lat się prosimy chociaż o chodnik, aby dzieci, osoby starsze i niepełnosprawne nie pływały w błocie po kolana, ale pan burmistrz postanowił parę metrow dalej na ul. Zwycięstwa, na drodze asfaltowej wymienić chodniki po obu stronach na nową kostkę.

Zdjęcia były wykonane chwilę po "naprawie" drogi, dziś jest już tylko gorzej.

materiał: Internautka

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (4)

  mroczanin, w dniu 15-03-2018 17:19:39 napisał:

  dajcie spokój już gminie ,puścicie ich z torbami , skąd w koncu maja brac pieniądze na kolejny kamien , pwenie kolejny kredycik będzie no i zadłuzenie wzrośnie , psu na buty taka robota !!

  odpowiedz

  • -1 (5)

  Mrocza, w dniu 15-03-2018 18:04:43 napisał:

  Na strzelnice to burmistrz miał pieniądze a na poprawę dróg to brakuje. Panie Burmistrzu, jak Pan nie chce robić dróg, strzelnicy nie może to proszę GOK wyremontować, albo co zlikwidować bo to wstyd dla miasta...

  odpowiedz

  • 0 (2)

  123 , w dniu 15-03-2018 18:13:47 napisał:

  Ciekawe który radny mieszka na zwycięstwa że nowe chodniki robią? Albo który przechadza się na spacerki i mu stary chodnik buty niszczył...

  odpowiedz

  • -3 (3)

  kghm, w dniu 15-03-2018 19:06:51 napisał:

  gratulacje dla sołectwa w Matyldzinie , ale i tak te pieniądze trafia z powrotem do gminy , na kamien , na dziurawe drogi , brawo Marek ..

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (1)

  Mrocza, w dniu 18-03-2018 17:20:46 napisał:

  prawie centrum Miasta Mrocza, ulica Zielona. Burmistrz obiecał oświetlenie i naprawę ulicy- oczywiście na obiecankach się skończyło. W piątek 23 marca idzie Droga Krzyżowa, będzie ciemno i niezbyt bezpiecznie.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Stół z blatem szklanym + krzesła
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Baterie
od 0,90PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Remonty mieszkań
Botox
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)