Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2018

Dzień patrona chóru "Cecylia". Świetna atmosfera i obfity poczęstunek

fot. Joanna Murawiec

fot. Joanna Murawiec

23 listopada 2018 roku w budynku Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mroczy # odbyły się uroczyste obchody Dnia Patrona, działającego przy parafii św. Mikołaja i WNMP w Mroczy - chóru "Cecylia".

Dla zaproszonych gości przygotowano obfity poczęstunek. W związku z uroczystością, kwiaty złożono również imienniczce chóru - Pani Cecylii Woźniak. Wszystkim członkom Chóru „Cecylia” życzymy kolejnych lat twórczej pracy i satysfakcji ze wspólnego śpiewania.

materiał: Kinga Potoczna 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)