Dziś mamy 26 stycznia 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

03 grudnia 2019

Dzień Pluszowego Misia. Dzieci odwiedził gość specjalny

fot. Anna Nowakowska

fot. Anna Nowakowska

Miś jest mały i puchaty! Miś jest fajny i kudłaty! Miś jest gruby jak ta # kula, misia fajnie się przytula!

Przedszkolaki w Witosławiu w dniu 25 listopada uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przybyło do przedszkola ze swoim Misiem.

Przedszkolaki poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy misiowych piosenkach, a główną atrakcją były odwiedziny pluszowego Misia, ktory sprawił dzieciom dużo radości i niezapomnianych wrażeń.

Po radosnych obchodach misiowego święta, kolejną okazją do zabawy były Andrzejki. Na zabawę z czarami i wróżbami przybyła czarownica i jej kot. Czas pomiędzy wróżbami i czarami urozmaicały tańce przy piosenkach z repertuaru dziecięcego.

materiał: Anna Nowakowska 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)