Dziś mamy 15 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

03 grudnia 2019

Dzień Pluszowego Misia. Dzieci odwiedził gość specjalny

fot. Anna Nowakowska

fot. Anna Nowakowska

Miś jest mały i puchaty! Miś jest fajny i kudłaty! Miś jest gruby jak ta # kula, misia fajnie się przytula!

Przedszkolaki w Witosławiu w dniu 25 listopada uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przybyło do przedszkola ze swoim Misiem.

Przedszkolaki poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy misiowych piosenkach, a główną atrakcją były odwiedziny pluszowego Misia, ktory sprawił dzieciom dużo radości i niezapomnianych wrażeń.

Po radosnych obchodach misiowego święta, kolejną okazją do zabawy były Andrzejki. Na zabawę z czarami i wróżbami przybyła czarownica i jej kot. Czas pomiędzy wróżbami i czarami urozmaicały tańce przy piosenkach z repertuaru dziecięcego.

materiał: Anna Nowakowska 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)