Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

11 kwietnia 2019

Dzień Pamięci - 79 rocznica Zbrodni Katyńskiej i 9 rocznica katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem

fot. UM Mrocza

fot. UM Mrocza

10 kwietnia 2019 r. przypadała 79 rocznica Zbrodni Katyńskiej oraz 9 rocznica katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem.

Z tej okazji na Cmentarzu Parafialnym w Mroczy pod tablicami upamiętniającymi te wydarzenia  okolicznościowe wiązanki złożyli : Delegacja Urzędu Miasta i Gminy Mrocza : Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza - Leszek Klesiński, Sekretarz Miasta i Gminy Mrocza - Zygmunt Gliszczyński, Delegacja Towarzystwa  Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918/1919 Koło im. ppor. Franciszka Borzycha w Mroczy z prezesem Towarzystwa – Marią Nowacką na czele; Delegacja Rady Miejskiej w składzie: Jarosław Okonek – Wiceprzewodniczący Rady, Tomasz Krakowski – Wiceprzewodniczący Rady, Marek Kowalkowski i Zbigniew Przybylski oraz Delegacja Gminnego Zarządu PSL Mrocza.

Materiał: UM Mrocza

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)