Dziś mamy 24 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

10 maja 2019

Dzień Bibliotekarza. Były życzenia i kwiaty

fot.Gmina Mrocza

fot.Gmina Mrocza

W dniu 8 maja 2018 r. w Mroczy obchodzony był Dzień Bibliotekarza i Bibliotek.# Z tej okazji delegacja w składzie: Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Leszek Klesiński, Sekretarz Miasta i Gminy Mrocza – Zygmunt Gliszczyński, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Jarosław Okonek oraz Radny Rady Miejskiej – Adrian Zieliński złożyła Dyrektorowi Biblioteki w Mroczy – Grzegorzowi Okoniewskiemu oraz obecnym pracownikom życzenia i kwiaty.

materiał: Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mała architektura. Niewielkie elementy o dużym znaczeniu

Ogrodowe elementy dekoracyjne znajdują zastosowanie nie tylko w# przestrzeni miejskiej, ale również w indywidualnych aranżacjach wokół domu.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)