Dziś mamy 22 maja 2019, środa, imieniny obchodzą:

10 maja 2019

Dzień Bibliotekarza. Były życzenia i kwiaty

fot.Gmina Mrocza

fot.Gmina Mrocza

W dniu 8 maja 2018 r. w Mroczy obchodzony był Dzień Bibliotekarza i Bibliotek.# Z tej okazji delegacja w składzie: Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Leszek Klesiński, Sekretarz Miasta i Gminy Mrocza – Zygmunt Gliszczyński, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Jarosław Okonek oraz Radny Rady Miejskiej – Adrian Zieliński złożyła Dyrektorowi Biblioteki w Mroczy – Grzegorzowi Okoniewskiemu oraz obecnym pracownikom życzenia i kwiaty.

materiał: Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)