Dziś mamy 16 lipca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

17 marca 2019

Drzwi otwarte w Krzywoustym. Potencjalni uczniowie zapoznali się z ofertą szkoły

fot. MM

fot. MM

Bogata oferta edukacyjna, dawka dobrego humoru oraz wyjątkowa atmosfera# – to wszystko czekało na uczniów, którzy zdecydowali się przybyć na drzwi otwarte w ostatnią sobotę do Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Nakle.

Aula nakielskiego ogólniaka niemal pękała w szwach, a potencjalnych uczniów przywitał sam dyrektor szkoły Paweł Darul. Następnie rozpoczęła się oficjalna część spotkania, w której omówiono całą ofertę edukacyjną szkolnej placówki. Ten rok jest dość wyjątkowy, ponieważ w mury szkoły wstąpią zarówno absolwenci gimnazjum, jak i szkoły podstawowej. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie – zarówno uczniowie lubujący się w naukach ścisłych, jak i ci z zamiłowaniem do literatury i sztuki. Gimnazjaliści mogą wybrać jedną z następujących klas: Politechniczna, medyczna, prawnicza oraz klasy lingwistyczne z językiem angielskim lub niemieckim. Dla ósmoklasistów przygotowano z kolei klasę matematyczno-informatyczną, biologiczno-chemiczną, humanistyczną, angielsko-geograficzną oraz niemiecko-geograficzną. Na spotkaniu tradycyjnie zaprezentowano osiągnięcia oraz wyposażenia szkoły, a także omówiono w szczegółowy sposób każdy z zaprezentowanych profili kształcenia.

Drzwi otwarte przyciągnęły zarówno potencjalnych uczniów szkoły, jak i ich rodziców oraz absolwentów ogólniaka. Była to świetna okazja do zwiedzenia szkoły, poznania pracujących tam nauczycieli oraz obecnych uczniów.

Oceń artykuł: 6 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (10)

  nie pytaj czy zniosę ten krzyż, w dniu 17-03-2019 19:44:22 napisał:

  Nie polecam z całego serduszka.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -1 (5)

  wolololo, w dniu 18-03-2019 16:22:17 napisał:

  Skończyłem to liceum na początku lat 2000. To był dla mnie koszmar. Teraz z jaką średnią przyjmujecie? 3,2 już się kwalifikuje?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -1 (5)

  widz, w dniu 18-03-2019 18:23:28 napisał:

  Szkoła masakra. Nie polecam

  odpowiedz

  • -1 (3)

  jm, w dniu 19-03-2019 13:30:59 napisał:

  Dawniej była to prawdziwa Szkoła Średnia. Obecnie...bardzo średnia...

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Stół z blatem szklanym + krzesła
Wypożyczalnia samochodów
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)