Dziś mamy 25 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
09 czerwca 2018

Droga dojazdowa do gruntów rolnych zyska nową nawierzchnię

fot. archiwum

fot. archiwum

Gmina Mrocza otrzymała dotację z Urzędu Marszałkowskiego na modernizację drogi #dojazdowej do gruntów rolnych w Samsieczynku. 7 czerwca rozpoczęto poszukiwania wykonawcy.

Obecnie droga posiada nawierzchnię z kamienia kruszonego wapiennego, pobocza gruntowe oraz obustronne rowy przydrożne.

Pace obejmą I etap, czyli odcinek o długości 988,12 metrów bieżących. Zaplanowano ułożenie na istniejącej nawierzchni tłuczniowej warstwy wyrównawczej z kruszywa łamanego, a następnie ułożenie masy z betonu asfaltowego o łącznej grubości warstw 8 cm składającej się z warstwy wiążącej i ścieralnej przy szerokości jezdni wynoszącej 5,0 m. Droga wyposażona zostanie również w obustronne pobocza o szerokości 0,75 metra utwardzone kruszywem łamanym.

Gmina Mrocza juz ogłosiła przetarg. Prace mają zostać zakończone do 1 października 2018 roku.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    abc., w dniu 09-06-2018 21:27:38 napisał:

    i tak wiadomo kto wygra .

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
JADALNIE
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Meble łazienkowe
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
SALON - ASPEN
Nadanie modnej linii
Czytniki kodów kreskowych
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)