Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

28 lutego 2020

Drodzy rodzice, mieszkańcy gminy Mrocza

Pragniemy poinformować, iż Dyrekcja placówki Niepublicznego Przedszkola Mini Akademia złożyła oficjalny wniosek do Burmistrza miasta Mrocza – Waldemara Chudzika.

Celem złożonego wniosku jest zgoda na otwarcie tzw. przedszkola za złotówkę, co w konsekwencji zniweluje barierę ekonomiczną poprzez obniżenie ponoszonych przez Rodziców kosztów opieki i edukacji ich dzieci – w placówce będącej fundamentalnym, dla dziecka, miejscem dostarczającym doświadczeń – bazy dla kolejnych etapów prawidłowego rozwoju dziecka.

Decyzja Pana Burmistrza będzie kluczową dla dalszych losów placówki. Wspólnie wierzymy, że za zgodą władzy niebawem Przedszkole stanie się placówką publiczną, dostępną dla każdego.

Jednocześnie informujemy, że naszym celem na rok 2020 jest modernizacja i kompleksowy remont obiektu przy ulicy Postępu,
w którym powstanie nowa siedziba aktualnie funkcjonującego przy ulicy Nakielskiej przedszkola.

Wartym wyszczególnienia jest 120 miejsc, które posiadać będzie placówka stworzona w nowym miejscu. Dodatkowo przedszkole posiadało będzie kuchnię wraz ze stołówką, wewnętrzny oraz zewnętrzny plac zabaw, duże przestronne sale, w tym sala sportowa, której towarzyszyć będzie miejsce przystosowane na wszelkiego rodzaju uroczystości organizowane w ciągu trwania roku.

Nowe miejsce oferować będzie również pomoc diagnostyczno-terapeutyczną w zakresie profilaktyki, diagnozy oraz terapii logopedycznej, surdologopedycznej, neurologopedycznej, oligofrenologopedycznej oraz terapii ręki. Zapewniamy sukcesywnie rozwijającą się ofertę, wraz ze zgłaszanymi przez Państwa potrzebami oraz oczekiwaniami.

Całość będzie obiektem spełniającym normy europejskie, a przede wszystkim nowoczesnym, bezpiecznym i sprzyjającym wszechstronnemu rozwojowi Młodego Człowieka.

Mamy nadzieję, że miejsce tworzone z myślą o Was zostanie wkrótce wypełnione Państwa Pociechami, z którymi wspólnie będziemy odkrywać świat.

 

Materiał: Przedszkole Mini Akademia

Oceń artykuł: 331 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)