Dziś mamy 16 lipca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

06 maja 2019

Dominika Pochowska. Młoda zapaśniczka zawalczyła w Olsztynie

fot.Gmina Mrocza

fot.Gmina Mrocza

Znakomity występ zanotowała zapaśniczka Dominika Pochowska# na zawodach w Olsztynie. Mieszkanka Samsieczynka (Gmina Mrocza) w dniach 26-27 kwietnia 2019 r. brała udział w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodziczek (12-14 lat) rozgrywanym w olsztyńskiej hali ''Urania''.

Zawody zgromadziły na starcie 432 zawodniczek i zawodników z klubów z całej Polski oraz Rosji i Litwy. W bardzo mocnym turnieju ,,gigancie'' pod względem ilości rozegranych pojedynków (702 walki w ciągu jednego dnia) doskonale zawalczyła Dominika Pochowska. Przeszła jak burza przez rundy eliminacyjne nie tracąc punktu technicznego, pokonując po drodze zawodniczki ze Szczuczyna i Suwałk. W bardzo emocjonującej walce o złoty medal turnieju w kat.wag.62 kg pokonała na punkty Weronikę Podolak (MKS CEMENT-GRYF Chełm).Dominika to utalentowana, ambitna rokująca na przyszłość młoda zapaśniczka.13-latka reprezentująca na co dzień ULKS GRYF Wojnowo w opinii trenera Jakuba Janiszewskiego jest wielką nadzieją na medal w jesiennych Mistrzostwach Polski tej grupy wiekowej.

materiał: Jarosław Janiszewski/ Gmina Mrocza

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)