Dziś mamy 22 maja 2019, środa, imieniny obchodzą:

06 maja 2019

Dominika Pochowska. Młoda zapaśniczka zawalczyła w Olsztynie

fot.Gmina Mrocza

fot.Gmina Mrocza

Znakomity występ zanotowała zapaśniczka Dominika Pochowska# na zawodach w Olsztynie. Mieszkanka Samsieczynka (Gmina Mrocza) w dniach 26-27 kwietnia 2019 r. brała udział w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodziczek (12-14 lat) rozgrywanym w olsztyńskiej hali ''Urania''.

Zawody zgromadziły na starcie 432 zawodniczek i zawodników z klubów z całej Polski oraz Rosji i Litwy. W bardzo mocnym turnieju ,,gigancie'' pod względem ilości rozegranych pojedynków (702 walki w ciągu jednego dnia) doskonale zawalczyła Dominika Pochowska. Przeszła jak burza przez rundy eliminacyjne nie tracąc punktu technicznego, pokonując po drodze zawodniczki ze Szczuczyna i Suwałk. W bardzo emocjonującej walce o złoty medal turnieju w kat.wag.62 kg pokonała na punkty Weronikę Podolak (MKS CEMENT-GRYF Chełm).Dominika to utalentowana, ambitna rokująca na przyszłość młoda zapaśniczka.13-latka reprezentująca na co dzień ULKS GRYF Wojnowo w opinii trenera Jakuba Janiszewskiego jest wielką nadzieją na medal w jesiennych Mistrzostwach Polski tej grupy wiekowej.

materiał: Jarosław Janiszewski/ Gmina Mrocza

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)