Dziś mamy 30 listopada 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

22 października 2021

Do NOK-u zjechali się szachiści. Nie zabrakło zawodników z gminy Mrocza

fot. pow.

fot. pow.

W dniach 16-17.10.2021r. w Nakle nad Notecią odbyły się# 74 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach.

Jest to jedna z najważniejszych imprez szachowych w województwie. Zawody rozgrywane były tempem 60minut na zawodnika. W Openie B wystartowało wielu zawodników z gminy Mrocza. Spośród nich na turnieju najlepiej zaprezentowali się Jan Rosiński i Franciszek Skrzypiński, zdobyli oni 3,5 punktu z 7 możliwych do uzyskania. Pozwoliło im to zająć odpowiednio 27. i 29. miejsce. Ponadto Franciszkowi Skrzypińskiemu udało się uzyskać swój pierwszy międzynarodowy ranking szachowy FIDE, co należy uznać za spory sukces. Dobry występ zaliczył także Cezary Tajer, który zdobył 2,5 punktu W zawodach wystąpili także Damian Bloch i Daniel Bloch. Cenne doświadczenie, które udało im się zyskać na pewno zaprocentuje w przyszłości. W turnieju C „Szansa na kategorię" znakomicie zaprezentował się Remigiusz Skrzypiński. Zdobył on 5 punktów z 7 możliwych, zajmując dzięki temu 5-te miejsce w całym turnieju. Dodatkowo udało mu się wywalczyć IV kategorię szachową. Powody do zadowolenia dają udane występy mroteckich szachistów oraz ich liczna frekwencja w lokalnych rozgrywkach.

Materiał: Ewa Karkowska

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)