Dziś mamy 8 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

29 maja 2020

Dezynfekcja miejsc użyteczności publicznej. W trosce o mieszkańców

fot. UMiG w Mroczy

fot. UMiG w Mroczy

W dniu dzisiejszym (29.05.2020 r.) w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, zgodnie z #zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób, po raz kolejny przeprowadzana jest akcja odkażania miasta i gminy.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców gminy Mrocza dezynfekowane są miejsca użyteczności publicznej tj. wiaty przystankowe, kosze uliczne, ławki, balustrady, toalety publiczne itp. W/w prace przeprowadzają pracownicy Ref. Obsługi Komunalnej tut. Urzędu wyposażeni w odpowiednie środki ochronne.

Zastosowany preparat jest środkiem dezynfekującym o działaniu wirusobójczym i bakteriobójczym bezpiecznym dla ludzi i otoczenia. Zabieg ten będzie przeprowadzany cyklicznie, tak długo, jak będzie to konieczne.

Materiał: Urząd Miasta i Gminy w Mroczy

Autor nie wyraża zgody na komentowanie materiału.

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)