Dziś mamy 20 marca 2019, środa, imieniny obchodzą:

25 lutego 2018

Czwartoklasiści zorganizowali kiermasz słodkości. Zebrane środki przeznaczą na wycieczkę

fot. Beata Mazur – Spychalska

fot. Beata Mazur – Spychalska

Tuż przed feriami, 7 lutego 2018 r. klasa IV c ze Szkoły Podstawowej w # Mroczy, zorganizowała kiermasz słodkości.

Rodzice uczniów wraz z wychowawcą upiekli przepyszne ciasta, ciasteczka i babeczki, które były sprzedawane w cenie 1 i 2 zł. Zebraliśmy 465,37,-. Kwotę przeznaczymy na wyjazd całej klasy do…? A to jeszcze zobaczymy, jakie zrodzą się nam pomysły.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za upieczenie ciast, dostarczenie do szkoły i bardzo sprawne przeprowadzenie sprzedaży owych słodkości. Szczególne wyrazy wdzięczności dla Pań: Hanny Pokojskiej, Barbary Bloch, Moniki Bonieckiej, Żanety Kempińskiej i Haliny Sobierajskiej. DZIĘKUJEMY! Klasa IV c wraz z wychowawcą.

materiał: Beata Mazur – Spychalska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)