Dziś mamy 17 marca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
25 lutego 2018

Czwartoklasiści zorganizowali kiermasz słodkości. Zebrane środki przeznaczą na wycieczkę

fot. Beata Mazur – Spychalska

fot. Beata Mazur – Spychalska

Tuż przed feriami, 7 lutego 2018 r. klasa IV c ze Szkoły Podstawowej w # Mroczy, zorganizowała kiermasz słodkości.

Rodzice uczniów wraz z wychowawcą upiekli przepyszne ciasta, ciasteczka i babeczki, które były sprzedawane w cenie 1 i 2 zł. Zebraliśmy 465,37,-. Kwotę przeznaczymy na wyjazd całej klasy do…? A to jeszcze zobaczymy, jakie zrodzą się nam pomysły.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za upieczenie ciast, dostarczenie do szkoły i bardzo sprawne przeprowadzenie sprzedaży owych słodkości. Szczególne wyrazy wdzięczności dla Pań: Hanny Pokojskiej, Barbary Bloch, Moniki Bonieckiej, Żanety Kempińskiej i Haliny Sobierajskiej. DZIĘKUJEMY! Klasa IV c wraz z wychowawcą.

materiał: Beata Mazur – Spychalska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)