Dziś mamy 14 grudnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

28 listopada 2019

Chór "Cecylia" świętował. Nie zabrakło okolicznościowych życzeń

fot. Joanna Murawiec

fot. Joanna Murawiec

22 listopada jest to dzień w którym swoje święto obchodzi patronka # mroteckiego chóru św. Cecylia. Z tej okazji członkowie chóru zebrali się w salce w Domu Parafialnym, aby wspólnie świętować.

Zaproszeni zostali władz samorządowych: Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Leszek Klesiński, Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy - Jarosław Odrobiński oraz Skarbnik Miasta i Gminy Mrocza – Małgorzata Konkowska-Górecka.

Na ręce Prezes chóru – Barbary Wintrowicz oraz dyrygenta chóru - Bogusława Okoniewskiego złożone zostały okolicznościowe kwiaty, życzenia jak najdłuższej dalszej działalności oraz podziękowania za uświetnianie swoimi wykonaniami uroczystości liturgicznych podczas obchodów ważnych świąt lokalnych państwowych i kościelnych.

Bukiet otrzymała również Cecylii Woźniak, członkini chóru, obchodząca tego dnia imieniny.

materiał: Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Czekasz na paczkę od Mikołaja? Odbierz ją z mObywatelem

W emocjach i przedświątecznej gorączce można zapomnieć o wielu sprawach, a na pewno o # dowodzie osobistym. Pamiętajcie: idąc na pocztę po odbiór paczek z prezentami wystarczy telefon z aplikacją mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Niedziele handlowe w grudniu i 2020 roku. Kiedy sklepy będą otwarte?

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie są gotowi jeszcze na święta. Grudzień to wyjątkowy #miesiąc ze względu na to, że sklepy otwarte będą w trzy niedziele!

(czytaj więcej)
0

Świąteczny szał zakupów. Przez internet czy tradycyjnie? (sonda)

Świąteczny szał zakupowy trwa. W grudniu w sklepach panuje oblężenie, dlatego wiele #osób woli kupić np. prezenty bez wychodzenia z domu, czyli za pomocą internetu. Obie te formy mają swoje plusy i minusy. Jakie zakupy wybieracie?

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)