Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

28 listopada 2019

Chór "Cecylia" świętował. Nie zabrakło okolicznościowych życzeń

fot. Joanna Murawiec

fot. Joanna Murawiec

22 listopada jest to dzień w którym swoje święto obchodzi patronka # mroteckiego chóru św. Cecylia. Z tej okazji członkowie chóru zebrali się w salce w Domu Parafialnym, aby wspólnie świętować.

Zaproszeni zostali władz samorządowych: Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Leszek Klesiński, Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy - Jarosław Odrobiński oraz Skarbnik Miasta i Gminy Mrocza – Małgorzata Konkowska-Górecka.

Na ręce Prezes chóru – Barbary Wintrowicz oraz dyrygenta chóru - Bogusława Okoniewskiego złożone zostały okolicznościowe kwiaty, życzenia jak najdłuższej dalszej działalności oraz podziękowania za uświetnianie swoimi wykonaniami uroczystości liturgicznych podczas obchodów ważnych świąt lokalnych państwowych i kościelnych.

Bukiet otrzymała również Cecylii Woźniak, członkini chóru, obchodząca tego dnia imieniny.

materiał: Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)