Dziś mamy 21 lutego 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

07 lipca 2018

Chętnych do wykonania modernizacji drogi nie było. Ogłoszono drugi przetarg

fot. arch.

fot. arch.

Po raz drugi ogłoszono przetarg na modernizację drogi dojazdowej do gruntów #rolnych w Samsieczynku. Pierwszy zakończył się unieważnieniem z powodu brak ofert.

Przypomnijmy, na modernizację tej drogi gmina Mrocza otrzymała dotację z Urzędu Marszałkowskiego w wysokości 76 tys. 800 zł.

Obecnie droga posiada nawierzchnię z kamienia kruszonego wapiennego, pobocza gruntowe oraz obustronne rowy przydrożne. Pace obejmą I etap, czyli odcinek o długości 988,12 metrów bieżących. Zaplanowano ułożenie na istniejącej nawierzchni tłuczniowej warstwy wyrównawczej z kruszywa łamanego, a następnie ułożenie masy z betonu asfaltowego o łącznej grubości warstw 8 cm składającej się z warstwy wiążącej i ścieralnej przy szerokości jezdni wynoszącej 5,0 m. Droga wyposażona zostanie również w obustronne pobocza o szerokości 0,75 metra utwardzone kruszywem łamanym.

W czerwcu gmina Mrocza ogłosiła przetarg, jednak nie wpłynęła żadna oferta, w związku z tym został on unieważniony. Kilka dni później ogłoszono nowy. Termin składania ofert minie 20 lipca. Zakończenie prac przesunięto z 1 na 10 października. Okaże się jednak, czy tym razem uda się znaleźć wykonawcę.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • -2 (2)

    Hahah, w dniu 07-07-2018 14:09:25 napisał:

    Z betonu asfaltowego!! Hahaahhahaaha nie mogę.. Z masy bitumicznej lub poprostu asfaltu jełopy!!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kwasy...
Meble młodzieżowe i dziecięce
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Kalkulatory
od 6,90PLN
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
Metkownice
od 179PLN
Modne aranżacje
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)