Dziś mamy 1 czerwca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

31 marca 2020

Chess Team Jasiu awansowała do ekstraligi. Najbliższy turniej w czwartek

fot. archiwum

fot. archiwum

Szachiści znaleźli sposób na koronawirusa – rozgrywki przez internet. 30 marca 2020 roku drużyn# Jana Rosińskiego pod nazwą Chess Team Jasiu zajęła 3. miejsce w internetowym turnieju szachów błyskawicznych.

Dzięki tak dobremu wynikowi, drużyna Chess Team Jasiu wywalczyła awans do Ekstraligi, która odbędzie się już w najbliższy czwartek (2 kwietnia) o godzinie 18:00 na stronie lichess.org.

Skład zespołu wyglądał następująco: Ewa Karkowska, Aleksandra Dąbrowska, Jan Rosiński, Dariusz Woźniak. Warto zaznaczyć, że swój akces do drużyny zgłosiła pochodząca ze stolicy zawodniczka bydgoskiego klubu Chemik - Aleksandra Dąbrowska. W zawodach wzięły udział drużyny m.in. z Bydgoszczy, Torunia i Gniezna. Turniej podzielono na 2 grupy. Zespół Jana Rosińskiego wystąpił w grupie B, gdzie zajął 3. miejsce z dorobkiem 103 punktów i tym samym odniósł wielki sukces w postaci awansu do Ekstraligi.

Były to niezwykle interesujące rozgrywki, a zarazem możliwość zdobycia doświadczenia. Drużyna już w pełni koncentruje się na czwartkowych zmaganiach w Ekstralidze. Z pewnością czeka nas sporo emocji.

Skład drużyny wraz ze zdobytymi punktami:
- Ewa Karkowska – 30 punktów,
- Dariusz Woźniak – 27 punktów,
- Jan Rosiński – 24 punkty,
- Aleksandra Dąbrowska – 22 punkty.

Materiał: Jan Rosiński

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Sprawdzanie geometrii kół
Meble kuchenne - na zamówienie
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Nowoczesny styl
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Drukarki kodów kreskowych
899PLN 499PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)