Dziś mamy 19 sierpnia 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
14 maja 2018

Charytatywnie na dwóch kółkach. Uczestnicy pojechali dla Stasia i Bartka

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

W dniach 12-13 maja 2018 roku odbył się IV Charytatywny Rajd Rowerowy.

Uczestnicy rajdu w ciągu dwóch dni przejechali 150 km (100 + 50) dla Stasia i Bartka, którzy chorują na rdzeniowe zaniki mięśni. Trasa rajdu przebiegała przez takie miejscowości jak: Bytkowice, Mrocza, Lutówko, Kamień Krajeński,Romanowo. Kwota jaką udało się zebrać wynosi: 8.820 zł.

materiał: Michał Meirowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 152 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)