Dziś mamy 21 maja 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
14 maja 2018

Charytatywnie na dwóch kółkach. Uczestnicy pojechali dla Stasia i Bartka

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

W dniach 12-13 maja 2018 roku odbył się IV Charytatywny Rajd Rowerowy.

Uczestnicy rajdu w ciągu dwóch dni przejechali 150 km (100 + 50) dla Stasia i Bartka, którzy chorują na rdzeniowe zaniki mięśni. Trasa rajdu przebiegała przez takie miejscowości jak: Bytkowice, Mrocza, Lutówko, Kamień Krajeński,Romanowo. Kwota jaką udało się zebrać wynosi: 8.820 zł.

materiał: Michał Meirowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 148 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)