Dziś mamy 19 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

09 września 2018
VI Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze

Byli bezkonkurencyjni. OSP Drzewianowo mistrzem województwa!

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 8 września 2018r. w Jabłonowie Pomorskim odbyły się VI Wojewódzkie Zawody Sportowo-# Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu woj. kujawsko-pomorskiego.

W zawodach wzięły udział najlepsze drużyny z naszego regionu, które rywalizowały w sztafecie pożarniczej 7x50m, ćwiczeniu bojowym oraz odbył się także pokaz musztry.

 Powiat nakielski reprezentowały drużyny: męska OSP Drzewianowo (gm. Mrocza) i żeńska OSP Dziewierzewo (gm. Kcynia).

W klasyfikacji generalnej drużyna z Drzewianowa była bezkonkurencyjna, gdyż w swojej kategorii zwyciężyła zarówno w sztafecie, ćwiczeniu bojowym oraz musztrze. Tym samym mistrzem województwa została drużyna z powiatu nakielskiego.

Druhowie z Drzewianowa uzyskali prawo startu w zawodach szczebla krajowego, które odbędą się w roku 2019.

materiał: Paweł Przybylski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 366 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)