Dziś mamy 29 maja 2020, piątek, imieniny obchodzą:

03 listopada 2019

Budynek stwarza zagrożenie. Konieczna inwestycja w bezpieczeństwo mieszkańców

fot. Sołtys Wsi Drzewianowo - Janusz Świeton

fot. Sołtys Wsi Drzewianowo - Janusz Świeton

Sołtys wsi Drzewianowo apeluje do burmistrza o zajęcie się problemem budynku, który stwarza zagrożenie dla mieszkańców.

"Budynek został z chlewika zaadaptowany na składzik opału, zupełnie do tego nie nadaje się, drewno tam nie wysycha, jest wilgotne i zagrzybione,  strach używać do ogrzewania świetlicy - ogrzewanie kominkowe. Dodatkowo w nawałnicy ucierpiał dach i ściany, remont jest nieuzasadniony, nieekonomiczny. Na ostatnim zebraniu 40 % naszego budżetu przeznaczyliśmy na budowę nowej wiaty, mam nadzieje, że Pan Burmistrz pochyli się nad tą sprawą i dołoży grosza, zaangażuje odpowiedni referat i powstanie nowa wiata. Dodam, ze budynek w tym stanie stwarza zagrożenie dla mieszkańców, szczególnie dla dzieci, które często urządzają tam sobie " zawody alpinistyczne " co może skończyć się wypadkiem. Wierzę w dobra wolę Naszego Burmistrza i wkrótce powstanie nowa wiata!”

materiał: Sołtys Wsi Drzewianowo - Janusz Świeton

Oceń artykuł: 4 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    cna, w dniu 09-11-2019 17:21:49 napisał:

    mowe odbiera !

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Kwasy...
Usta - powiekszanie
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Deska elewacyjna
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)