Dziś mamy 17 czerwca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

07 października 2018

Brydżowy turniej na Przystani. Wystąpiło 20 par

fot. KP

fot. KP

20 par wystąpiło w turnieju brydżowym rozegranym z okazji 95-lecia KS Czarni Nakło i 100-lecia # niepodległości. Turniej rozegrano pod patronatem Starosty Nakielskiego.

Impreza miała miejsce w niedzielę na nakielskiej przystani. Przed rozpoczęciem rozgrywek prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Brydża Sportowego Justyna Graniczny przekazała nakielskie klubowi okolicznościową paterę.

W turnieju wystąpiło 20 par z powiatów: nakielskiego, bydgoskiego, sępoleńskiego oraz Bydgoszczy. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Zdzisław Zachwieja. Pomysłodawcą imprezy był szef nakielskich brydżystów Piotr Wołowski. Gospodarze okazali się niezwykle gościnni, gdyż puchary będące nagrodami za miejsca na podium „wyjechały” z Nakła.
Zwyciężyła para z Bydgoszczy – Andrzej Sielużycki (Singelton Łuczniczka) i Piotr Proporowicz (Tenispoint) Drugie miejsce przypadło parze z Mroczy – Stefan Kamiński i Jerzy Tajer. Na trzeciej pozycji uplasował się mikst Justyna Graniczny i Przemysław Kacprzak (oboje Max Expert Team Bydgoszcz). Najlepszą parą Czarnych Eurobac Nakło okazał się duet Roman Łusiak i Piotr Wołowski, który zajął piątą lokatę.

Dodatkowo puchar dla najmłodszej uczestniczki otrzymała Justyna Graniczny, a puchar dla najstarszego zawodnika Bogdan Najmrodzki.

Nagrody najlepszym wręczyli: starosta nakielski Tomasz Miłowski, wicestarosta Andrzej Kinderman oraz nowe władze KS Czarni – wiceprezes Zygmunt Stempiński i skarbnik Ireneusz Baran.

Wyniki (czołówka i miejsca Czarnych):
1. Andrzej Sielużycki/Piotr Proporowicz – 61.85%
2. Stefan Kamiński/Jerzy Tajer – 59.63%
3. Justyna Graniczny/Przemysław Kacprzak – 56.48%
4. Juliusz Wyciechowski/Tomasz Bondarczuk – 56.48%
5. Roman Łusiak/Piotr Wołowski – 56.11%
6. Alfred Nowak/Aleksandra Granowska – 55.37%
7. Wiesław Paczkowski/Włodzimierz Heymann – 55.00%
8. Jan Kudła/Jan Nowakowski – 54.81%
11. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński – 50.93%
16. Bogdan Najmrodzki/Jan Rdesiński - 45.56%.


Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Filo, w dniu 08-10-2018 09:34:17 napisał:

    Wspaniały turniej pełen dramaturgii.Walka o miejsca na podium do ostatniego rozdania. Dobry reżyser ,,wykręciłby,,z tej historii ze dwa Oscary.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek magiczny
29,90PLN
Drobne naprawy
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Lakiernictwo
Meble młodzieżowe systemowe
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Szafy przesuwne
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)