Warsztaty w ramach projektu. Budowanie zdrowych nawyków

fot. DPS w Nakle
Poniedziałek i wtorek nasi Seniorzy #spędzili na całodziennych warsztatach: budowania dobrych relacji, budowania zdrowych nawyków, arteterapii oraz warsztatów dotyczących praw człowieka.
Wszystko to w ramach projektu dla osób niepełnosprawnych z województwa kujawsko-pomorskiego prowadzone przez Fundacja Teraz Wy. Bardzo dziękujemy za tak inspirujące warsztaty.
Materiał: Magda Pasieka / Dom Pomocy Społecznej w Nakle
Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Galeria





















































Czytaj również
- Koncert na szubińskim stadionie miejskim. Kolejna fotorelacja (film)
- Patrycja Markowska rozgrzała Szubin. Kulminacyjny koncert na 660-lecie miasta
- Finał przyciągnął tłumy. Muzyka i radosna atmosfera
- Rodzinny piknik w Witosławiu. Pogoda i frekwencja dopisały
- Piknik rodzinno-medyczny w Mroczy. Dzieci miały wiele frajdy
Sezon na szpinak. Zielona bomba dla zdrowia

Wiosna i wczesne lato to idealny czas, by sięgnąć po świeży#, młody szpinak. Od kwietnia do czerwca trwa jego naturalny sezon – wtedy smakuje najlepiej, jest najtańszy i najzdrowszy. Znajdziemy go na targach, w warzywniakach i coraz częściej – prosto z lokalnych upraw. Ale szpinak to nie tylko zielony dodatek do obiadu – to prawdziwy superfood, który zasługuje na miejsce w każdej kuchni!
(czytaj więcej)"Kręci mnie bezpieczeństwo w lecie". Uroczysta inauguracja

W piątek (13.06.25 r.) odbyła się inauguracja# ogólnopolskiej akcji edukacyjno – informacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo w lecie”. Event zorganizowany przez policjantów, pod patronatem Burmistrza Żnina, wspólnie z Biurem Prewencji Komendy Głównej Policji, zaproszonymi służbami i instytucjami, odbył się na Plaży Miejskiej nad Jeziorem Żnińskim Małym. Oprócz zabawy była także nauka na temat bezpiecznych zachowań w czasie letnich wakacji.
(czytaj więcej)30 lat KSRG w kilkuminutowym skrócie. To już trzy dekady (film)

Trzy Dekady – 30 lat KSRG w kilkuminutowym skrócie!
(czytaj więcej)Czy św. Wojciech przeszedł przez Pałuki? Historia, hipotezy i szlak

Z każdym rokiem odkrywamy na nowo znaczenie naszego regionu# – Pałuk – w dziejach chrześcijaństwa i kultury Europy Środkowej. Coraz więcej wskazuje na to, że to właśnie tędy mógł przebiegać historyczny szlak św. Wojciecha, który w 997 roku wyruszył z misją chrystianizacji Prusów.
(czytaj więcej)