Dziś mamy 17 czerwca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

09 października 2018

Bezpieczeństwo ważna rzecz. Spotkanie z dzielnicowym w Mroczy

fot.powierzone

fot.powierzone

Wiele tematów związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem omówili podczas spotkania# z uczniami Szkoły Podstawowej w Mroczy policjanci. Policyjną profilaktyką objęci zostali uczniowie z klas 0 – IV.

Wczoraj (8.10.18) w Szkole Podstawowej w Mroczy zostało zorganizowane spotkanie z dzielnicowym oraz policjantami z nakielskiego zespołu ds. profilaktyki społecznej, nieletnich i patologii.

Policyjną profilaktyką objęci zostali uczniowie z klas 0 – IV. Zajęcia prowadzili sierż. szt. Zofia Wrzeszcz oraz sierż. szt. Marcin Pilch zajmujący się problematyką nieletnich oraz mł. asp. Krystian Napierała, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Mroczy.

Tematyka wszystkich zajęć była zbliżona. Wiele uwagi mundurowi poświęcili bezpieczeństwu dzieci w ruchu drogowym. Przypomnieli przepisy ruchu drogowego, szczególnie te, które dotyczą poruszania się po drodze pieszych. Mówili również o tym, jak dzieci powinny zachowywać się podczas pobytu w szkole oraz podczas spędzania czasu wolnego.  

Mundurowi przypominali też o tym, aby dzieci były ostrożne podczas zawierania nowych znajomości, szczególnie jeśli o bliższe relacje zabiega obca osoba dorosła.

Dzieci z uwagą słuchały wszystkich policyjnych rad i chętnie uczestniczyły w praktycznych częściach zajęć, gdzie miały możliwość ćwiczyć w praktyce poznane przepisy ruchu drogowego.

Materiał: Mł. asp. Justyna Andrzejewska  Oficer prasowy  KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 17 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Produkty instax
od 37,90PLN
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Pomoc drogowa
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Koloryzacja - nowoczesne techniki
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)