Dziś mamy 21 lutego 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

08 lipca 2018

Będzie nowy statut. Przygotowaniem projektu zajmuje się komisja

fot. arch.

fot. arch.

Uchwałą Rady Miejskiej w Mroczy powołano Komisję Statutową, która zajmie się #przygotowaniem nowego statutu gminy Mrocza.

W związku z tym, że na początku roku zmieniły się przepisy dotyczące funkcjonowania samorządu, mające na celu zwiększenie udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych, konieczne okazuje się dostosowanie statutu gminy do nowych rozwiązań legislacyjnych.

Nad poprawieniem statutu pracować będą radni. W komisji statutowej zasiadają: Renata Bolka, Marcin Klebs, Jarosław Odrobiński, Zbigniew Przybylski, Andrzej Brzóska. Komisja Statutowa przedstawi Radzie Miejskiej projekt statutu nie później niż do 31 sierpnia.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    cba, w dniu 08-07-2018 18:49:08 napisał:

    co taka komisja wymysli , wszystko bedzie po staremu ???

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wulkanizacja
Sprawdzanie geometrii kół
Elewacje
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Zabiegi odmładzające
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Tonery Directions
27PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)