Dziś mamy 21 września 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

29 lipca 2021

Beczki z odpadami znalezione w pustostanie. Kolejny incydent w regionie

fot. WIOŚ Bydgoszcz

fot. WIOŚ Bydgoszcz

W godzinach popołudniowych w dniu 27.07.2021 r. WIOŚ w# Bydgoszczy otrzymał zawiadomienie przedstawiciela Policji o kolejnym porzuceniu beczek z odpadami – tym razem na terenie pustostanu w okolicy Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

Inspektorzy, którzy udali się na wskazana posesję stwierdzili, że odpady pozostawione zostały w opuszczonym budynku, w wybetonowanym kanale. W tej części miasta jest to już kolejny incydent nielegalnego pozbywania się odpadów, sprawcy nadal pozostają nieznani. W takich przypadkach do usunięcia odpadów zobowiązany jest właściciel terenu, na którym zostały one pozostawione.

Materiał: WIOŚ Bydgoszcz 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (7)

  Malajs, w dniu 29-07-2021 09:03:36 napisał:

  Polska! Ktoś ci syfu nazwoził bez twojej zgody jak i wiedzy ale usunąć musi ma swój koszt. Skoro istnieją instrumenty które w zamiarze maja dbać o środowisko to czasem nie one powinny się tym zająć? Patoli dają pieniądze żeby się rozmnażali, ale żeby zadbać o wspólne dobro to już musi zająć się właściciel tego terenu. Tak wiec dziekuje Tobie bohaterze ze zutylizujesz za swoje pieniądze zagrożenie które niekorzystnie wpłynie na środowisko

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Włościanka, w dniu 29-07-2021 11:40:26 napisał:

  Policja zawsze była do wykrycia sprawcy! A tymczasem zgłasza przestępstwa? I jeszcze prześladuje pokrzywdzonego? To teraz obywatel będzie prowadził śledztwa zgłoszone przez policję? A pokrzywdzony odpowiadał za przestępstwo popełnione na jego szkodę? Wstyd i hańba!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (3)

  Włościanka, w dniu 29-07-2021 14:46:12 napisał:

  Obserwator z Ciebie jak z koziej du.. trąba. Jak nie rozumiesz co czytasz to czytaj 10 razy. Potem dowiedz się jakie obowiązki ma policja. Wyciągnij wnioski. No tak, ale każdy chory mimo woli pokazuje gdzie go boli; więc jak masz coś z głową to o wnioski trudno...

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Palacz, w dniu 31-07-2021 19:38:21 napisał:

  Ale co się dziwić!!!! Byłem z oponami w Rozwazynie,nie przyjęli,bo niby tylko 4 rocznie można,i jakiś profil trzeba zakładać,porażka,a co z resztą gdy ktoś chce wyrzucić!?do lasu???! Kolega miał worek papy,40 klg w Rozwazynie w żadnym wypadku,więc do Potulice,do firmy utylizacyjnej,no cena,porażka,opłata pracownika z góry plus za papę,ale problem w tym że biorą tylko od firm,nie od osób indywidualnych,i co z tym? Też do lasu,i tak jest z eternitem i wszystkim,kiedyś mówiłem ,ze jak złapie kogoś,co wyrzuca śmieci do lasu,to osobiście podpiepsze,teraz wiem czemu wyrzucają ludzie do lasu,bo mimo chęci oddania na śmietnik,nikt tego nie przyjmuje,i dlatego taką osobę jeszcze będę bronić,winne temu jest państwo,nie ludzie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Nowoczesny styl
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
Meble młodzieżowe systemowe
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)