Dziś mamy 20 października 2018, sobota, imieniny obchodzą:
19 grudnia 2017

Akcja czytelnicza ze świątecznym akcentem. Uczestnicy otrzymali słodkie niespodzianki

fot. pow.

fot. pow.

W atmosferze zbliżających się świąt Bożego Narodzenia milusińscy z oddziałów przedszkolnych # Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy wysłuchali w bibliotece bajek i wierszy w interpretacji pani wicedyrektor Anny Głowackiej.

Spotkanie umiliły melodie kolęd, świąteczne piosenki dla najmłodszych, spoty promujące rodzinne czytanie. Dzieci z radością odgadywały świąteczne zagadki. Na wszystkich uczestników spotkania bożonarodzeniowego czekała słodka niespodzianka.

materiał: Justyna Misterkiewicz

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Elewacje
Koloryzacja - nowoczesne techniki
MEBLE PIOTR PASIEKA
Czytniki kodów kreskowych
Nowoczesny styl
Makijaż ślubny
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Meble łazienkowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)