Dziś mamy 9 czerwca 2023, piątek, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2022

„Żegluga” zakończyła rok szkolny. Dyrektor życzył udanych wakacji

fot. Bogdan Ślagowski

fot. Bogdan Ślagowski

W piątek odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią.

Dyrektor szkoły wręczył świadectwa ukończenia szkoły uczniom klas kończą-cym szkołę branżową, a uczniowie kończący szkołę z wyróżnieniem uhonoro-wani zastali nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców szkoły.

W dalszej części uroczystości Dyrektor Szkoły Kazimierz Toczko pożegnał pana Dariusza Gańczę który w latach 2018 – 2022 piastował funkcję Przewodniczącego Radę Rodziców i fundatora nagrody dla najlepszego ucznia w Technikum Żeglugi.

Podziękował również pani Monice Król za czteroletnią pracę w Radzie Rodzi-ców.
Na zakończenie uroczystości Dyrektor życzył uczniom wspaniałych wakacji a pracownikom udanych urlopów.

Materiał: Bogdan Ślagowski 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)