Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

06 kwietnia 2019

„Nałogi - Droga Donikąd”. XII Międzyszkolny Konkurs Profilaktyczny

fot. pow

fot. pow

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu wzięli udział w# konkursie „Nałogi – Droga Donikąd”.

Przygotowali prace plastyczne, które swoją treścią nawiązywały do tematyki uzależnień. Główne cele współzawodnictwa to uwrażliwienie młodzieży na problem uzależnień, wspieranie innowacyjności w działaniach, promowanie profilaktycznych zachowań. Organizatorami byli Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Dzieci Potulic oraz Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nakle nad Notecią.  5 kwietnia 2019 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Potulicach. Wyróżnienie otrzymała wychowanka naszej szkoły Julia Sołdan. ZSP w Lubaszczu reprezentowały również: Magdalena Iciek, Kinga Brzycka, Julia Urban, Oliwia Gierszyńska, Wirginia Węglicka, Zuzanna Polachowska oraz Nicola Nowak. Gratulujemy!

materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)